Rapid Tanning Intensifier Lotion 250ml

Značka: Australian Gold

Telové opalovacie mlieko bez bronzeru, ideálne pre použitie vonku aj pre opalovanie v soláriu pre získanie okamžitého prirodzeného tmavého opálenia.

Dostupnosť Skladom u dodávateľa
Môžeme doručiť do:
3.6.2024
Kód: 36663
€29,95 –3 % €28,95
Rapid Tanning Intensifier Lotion 250ml
Značka: Australian Gold
cp1s827xg0fm
Akcia
€29,95 –3 %
po
Doprava zdarma
už od 89 eur
packeta
Cez 3000 výdajných miest
na celom Slovensku
poradenstvo
Sme prevádzkovatelia
najmodernejších solárií
packeta
Značka
tých najlepších krémov

Krém do solária a na opaľovanie vonku Rapid tanning intensifier 237 ml

 Exkluzívna zmes Biosine Complex® nesúca živiny, hydratačné a chrániace látky. Pomáha udržiavať pokožku hydratovanú a stabilizovanú pre maximálne výsledky opálenia. Obohatené o hydratujúce Aloe Vera. Vitasome Complex™ zmes antioxidačných vitamínov pre poskytnutie kvalitnej starostlivosti o pokožku a ochranu pred tvorbou vrások. Napomáha regeneráci zdravých kožních buniek a chráni pokožku počas opalovania. Bambucké maslo vyživuje a hydratuje. LiposomyTechnology je pokročilý systém hlbokého dodania živín tam, kde sú potrebné pre dosiahnutie najlepších výsledkov pri opalovaní.

POZOR!!! Pri opalovaní na slnku je treba mať na pamäti, že produkt neobsahuje ochranu pred spálením slnkom – ochranné filtre SPF. V tomto prípade je určený len pre skúsených používateľov.

S týmto urýchlujúcim mliekom sa presvečíte o tom, ako rýchlo a kvalitne sa dá dosiahnuť tropické opálenie s kakaovou vôňou.

Dodatočné parametre

Kategória: Krémy do solária
Záruka: 2 roky